strona główna / aktualności / Warsztaty dziennikarskie

Warsztaty dziennikarskie

Kursy, warsztaty dziennikarskie - informacje nadsyłane przez organizatorów.

29 października 2012 r.
Wydawnictwo SALWATOR zaprasza do udziału w szkoleniu (płatnym): Najnowsze zasady pisowni słownictwa religijnego w praktyce zawodowej redaktorów i korektorów językowych oraz dziennikarzy 6 listopada br. w godzinach 9.30-17.00, w Krakowie.

Warsztaty dla mediów lokalnych oraz bezpłatny Warsztat Dziennikarski

18 kwietnia 2012 r.

Collegium Civitas organizuje bezpłatny, finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego kurs Dziennikarstwo Lokalne – warsztaty dla mediów lokalnych oraz bezpłatny Warsztat Dziennikarski. Więcej informacji można znaleźć na stronach: Warsztat Dziennikarski oraz Dziennikarstwo Lokalne.

Warsztaty dziennikarskie w Ślesinie

23 sierpnia 2011 r.

Z wielką serdecznością zapraszamy na kolejne warsztaty dziennikarskie SPL, które tym razem odbędą się w Ślesinie (20 km od Konina) nad Jeziorem Ślesińskim w ośrodku Termy Ślesińskie sp. z o.o. w dniach 30 IX – 2 X br. W załączeniu przesyłam zaproszenie oraz kartę udziału.

Kurs redaktora lokalnej prasy parafialnej

5 maja 2011 r.

Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu zaprasza na KURS REDAKTORA LOKALNEJ PRASY PARAFIALNEJ. Czas trwania maj-czerwiec 2011, termin składania podań - do 16 maja. W programie kursu:

• organizacja pracy redakcji;
  • gatunki dziennikarskie połączone z warsztatami prasowymi;
  • źródła informacji dla dziennikarzy;
  • stylistyka i kultura języka;
  • skład komputerowy;
  • prawo prasowe i autorskie;
  • etyka zawodowa.

kurs dla redaktoróW lokalnej prasy parafialnej

24 sierpnia 2010 r.

Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Mediów w Toruniu zaprasza na kursy dla redaktorów lokalnej prasy parafialnej. Pierwszy odbędzie się w terminach 18-19. września i 2-3. października 2010 r. w gmachu Uczelni. Termin zgłoszeń: do 10 września, koszt uczestnictwa 300 zł.

Warsztaty wydawniczo-dziennikarskie

17 listopada 2009 r.
Firma SPROG Romana Zygmunt i Parafia Zmartwychwstania Pańskiego Poznań-Wilda zapraszają na warsztaty wydawniczo-dziennikarskie dla osób zainteresowanych tworzeniem pism parafialnych. Warsztaty odbywają się w dwóch edycjach: dla początkujących (start 21.11.2009) i dla zaawansowanych (start 28.11.2009). Udział w warsztatach jest odpłatny.