strona główna / e-booki / Różne >> GOTOWANIE JEST PROSTE

Różne >> GOTOWANIE JEST PROSTE

przepisy, książka kucharska, Gotowanie jest proste

Kto jeszcze chciałby nauczyć się gotować szybko, prosto i niezwykle smacznie? Wyłącznie sprawdzone przepisy kulinarne!
Daj mi 5 minut, a pokażę Ci jak wykorzustując moje przepisy kulinarne:

• nigdy więcej nie popełniać błędów w kuchni;

• skończyć z brakiem pomysłów kulinarnych;

• urozmaicić jadłospis o potrawy proste, szybkie i smaczne.

autor: Grzegorz Ostrowski

Pomyśl: co dałoby Ci korzystanie tylko ze sprawdzonych przepisów, zawierających wszystkie niezbędne informacje "krok po kroku" do ich wykonania? Co byś powiedział na przepisy kulinarne, do których składniki masz prawie zawsze w lodówce, a mimo to potrawy z nich wykonane są niecodzienne i tryskają aromatem i zachwycają swoją fantazją każdego, kto je spróbuje?

Tak, to prawda, że:

• gotowanie jest sztuką, w której i Ty staniesz się mistrzem lub mistrzynią, i nawet najbardziej dotąd skomplikowane potrawy nie będą stanowić dla Ciebie żadnego problemu;

• można przyrządzić tysiące różnych dań w czasie nie dłuższym niż kilkanaście minut. I Ty je będziesz przygotowywać.

(tylko nie mów swoim gościom, którzy będą nimi zachwyceni, że tylko tyle czasu Cię kosztowały!)

Czy masz ochotę zrobić wrażenie swoimi daniami na gościach i bliskich, wprawiając ich w zachwyt? Chcesz słuchać pochwał i szczerych słów uznania?

Jedyne czego potrzebujesz to sprawdzone przepisy kulinarne i praktyczne porady, które zagwarantują odpowiedni efekt w kuchni. Potrzebujesz pomysłów na dania szybkie i proste w przygotowaniu, a przede wszystkim sprawdzone i gwarantujące efekt za każdym razem.

CarbonaraNieważne, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym kucharzem, na pewno chcesz żeby Twoje gotowanie robiło na innych duże wrażenie. Możliwe, że masz dziesiątki książek kucharskich i kupujesz pisma z przepisami, skoro gotowanie jest dla Ciebie tak ważne...

Na pewno zdażyło Ci się, że przepisy kulinarne znajdujące się w książkach nie spełniły Twoich oczekiwań - były zbyt skomplikowane, zawierały trudno dostępne składniki, ich przygotowanie trwało za długo lub były po prostu za bardzo udziwnione.

__________________
"Być może dopiero zabierasz się za gotowanie i uczysz się podstaw. Poradnik "Gotowanie jest proste" jest właśnie w takim razie dla Ciebie, bo zawiera przepisy kulinarne w wersji KROK PO KROKU!"
__________________

To publikacja dla nowoczesnych osób, które szybko chcą się nauczyć gotować efektowne i smakowite dania. Zawiera wszelkie podstawowe informacje, podane w prosty, jasny i przejrzysty sposób, koncentrując się na praktycznych aspektach gotowania, a znajdujące się w niej przepisy kulinarne są po prostu... wyborne.

Książka jest utrzymana w lekkim, pełnym humoru tonie. Bez zbędnej dydaktyki i teoretycznych informacji.

Poznaj zawsze aktualne i niezwykle proste w wykonaniu przepisy kulinarne, które zrobią niesamowite wrażenie na Twoich gościach.

Poradnik "Gotowanie jest proste" zawiera przepisy kulinarne na potrawy aktualne i zawsze modne. Większość z czasem przygotowania nie dłuższym niż 20 minut, z powszechnie dostępnych skłaników. Potrawy głównie z małą ilością tłuszczu, natomiast z dużym udziałem warzyw, ryb i ziół. Każdy przepis wzbogacony o praktyczne informacje i propozycje jego modyfikacji i podania.

Obszerna część "Gotowanie jest proste" to wyczerpujące opisy najważniejszych technik i sposobów gotowania. Sprawdzonych i niezawodnych. Gwarantujących sukces za każdym razem!

"Gotowanie jest proste" trzeba mieć, bowiem dzięki niej na Twoim stole zagoszczą światowej sławy smakołyki, potrawy z kuchni tradycyjnej oraz pomysłowe kompozycje, które zawsze zrobią wrażenia na Tobie i Twoich gościach!"

W poradniku "Gotowanie jest proste" znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat przepisu. Każdy przepis jest opatrzony informacjami o całkowitym czasie jego przygotowania, liczbie porcji i poziomie trudności oraz rekomendację jego podania. Każdy przepis zawiera wszystkie informacje "krok po kroku" wraz z przydatnymi poradami.

KUP JUŻ TERAZ PORADNIK GOTOWANIE JEST PROSTE lub ściągnij darmowy fragment: