strona główna / e-booki / zdrowie i uroda / SZCZĘŚLIWE MACIERZYŃSTWO I JEGO SEKRETY

Zdrowie i uroda >> SZCZĘŚLIWE MACIERZYŃSTWO I JEGO SEKRETY

Szczesliwe macierzyństwo. Jak zostać szczęśliwą mamą. e-book

Jak zostać mamą i nie zwariować w ciągu pierwszych kilku miesięcy? Niezwykle sympatyczny i praktyczny poradnik dla młodych, szczęśliwych matek.
autorka: Katarzyna Krzan

Jak zostać mamą i nie zwariować w ciągu pierwszych kilku miesięcy?

POLECAMY: Dla wszystkich świeżo upieczonych mam, oraz tych, które dopiero spodziewają się ukochanego dziecka!

Czy wiesz, że jeszcze w XIX wieku dzieci były traktowane jak mali dorośli i nie przywiązywano specjalnej wagi do tego jak są wychowywane, karmione, ani często co się z nimi dzieje po narodzinach? Modne było pozostawianie dzieci na wychowanie u mamek - biednych wiejskich kobiet, które oprócz gromadki własnych dzieci miały pod opieką cudze potomstwo.Rodzice odbierali swe pociechy dopiero, gdy mogły pójść do szkoły (najlepiej z internatem, by nadal nie przeszkadzały dorosłym).

Od tego czasu wiele się zmieniło. Obecnie promuje się karmienie piersią i ideał zadbanej matki, która realizuje się zawodowo, a w dodatku fotografuje się ze swoim dzieckiem, szczycąc się swoim macierzyństwem, jak robią to często gwiazdy.

Dla niektórych kobiet niestety nadal dziecko jest zbędnym balastem na drodze do kariery, choć w głębi serca bardzo chciałyby je mieć, a gdy już zachodzą w ciążę, są przerażone tym "co teraz będzie".

Jak połączyć szczęśliwe macierzyństwo z samorealizacją i swoją karierą zawodową?

Katarzyna Krzan, autorka ebooka pisze:
Sama jestem doskonałym przykładem, że jest to możliwe. Odkładałam zajście w ciążę na tzw. przyszłość, mając na uwadze pracę, studia i tysiąc innych planów. Jednak stało się. Pojawiła się ONA. Wzięłam się w garść, dokończyłam pisanie doktoratu, zdałam egzaminy, ucząc się do nich podczas spacerów z wózkiem, drzemek córeczki. Teraz mała ma już roczek, a mnie została tylko obrona. W dodatku zaczęłam realizować dawno odkładane marzenia, bo okazało się, że mam teraz więcej czasu, niż kiedykolwiek, mimo zupełnie nowych i bardzo zajmujących obowiązków.Powodzenie misji pod hasłem Bycie Mamą zależy wyłącznie od Twojego pozytywnego nastawienia i miłości, którą obdarzysz Dzieło Swojego Życia.Będąc w ciąży czytałam całe tony publikacji na temat rozwoju dziecka w moim ciele oraz tego, co będzie się z nami działo, gdy Małe już się pojawi na świecie. Czytając i czytając dochodziłam coraz częściej do wniosku, że wiele książek i czasopism albo powtarza ślepo stare mity i nieaktualne porady, albo poleca coś, co trudno jest wykonać w praktyce.Po narodzinach Maleństwa nadal czytałam, zbierając coraz więcej informacji. Często okazywało się, że porady zawarte nawet w jednej i tej samej książce są ze sobą sprzeczne. W jednym miejscu pisano, by zawsze reagować na płacz dziecka, w innym - by dać mu się wypłakać. Podczas karmienia piersią odradzano dopajanie butelką, by gdzie indziej polecać podawanie właśnie w butelce herbatki.Dlatego też postanowiłam napisać coś naprawdę przydatnego i praktycznego. Specjalny poradnik dla młodych matek, który został oparty na moich własnych doświadczeniach, na sprawdzonej w praktyce wiedzy.

Możesz zamówić tego e-booka już teraz KLIKAJĄC TUTAJ!

Możesz też CZYTAĆ DALEJ >>> by dowiedzieć się więcej o tej niezwykłej publikacji lub ściągnąć darmowy fragment, który zamieszczam poniżej!